“Nuk kishte kthyer borxhin”, zbardhet shkaku i pengmarrjes së 49-vjeçarit në Kamzë

Detaje të reja kanë dalë në dritë në lidhje me pengmarrjen Jak Prengës paraditen e së premtes në rrugën “London”...
“Nuk kishte kthyer borxhin”, zbardhet shkaku i pengmarrjes së 49-vjeçarit në Kamzë

Si u “harruan” në zyrën e shefit të komisariatit të Elbasanit 9 automatikë të dorëzuar në 2017

Nëntë armë zjarri, automatike model 56 prej dy vitesh qëndronin në zyrën e shefit të komisariatit të këtij qyteti. Armët...
Si u “harruan” në zyrën e shefit të komisariatit të Elbasanit 9 automatikë të dorëzuar në 2017

Mbeti i plagosur gjatë shkëmbimit të zjarrit me policinë, RENEA sjell në Tiranë të dënuarin për vrasje

Forcat Renea kanë sjellë drejt Burgut të Sigurisë së Lartë në Tiranë Xhevahir Jonuzin, 47-vjeçarin e arrestuar nga policia mëngjesin...
Mbeti i plagosur gjatë shkëmbimit të zjarrit me policinë, RENEA sjell në Tiranë të dënuarin për vrasje

VIDEO/ “Skifterët e natës” në aksion me kapuç në kokë, 2 në pranga, 2 të tjerë shpallen në kërkim

Kryen një sërë vjedhjesh gjatë natës, kapen dhe arrestohen në flagrancë nga shërbimet e Komisariatit të Policisë Nr. 2, dy...
VIDEO/ “Skifterët e natës” në aksion me kapuç në kokë, 2 në pranga, 2 të tjerë shpallen në kërkim

Thaçi nuk ndalet: Albin Kurti duhet të vijë të marrë mandatin, e ka gati dokumentin

Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi ka thënë se e ka nënshkruar vendimin për t’ia dhënë mandatin e formimit të qeverisë...
Thaçi nuk ndalet: Albin Kurti duhet të vijë të marrë mandatin, e ka gati dokumentin

Vëllai iu arrestua me drogë/ Shkarkohet shefi i Komisariatit në Dibër, Robert Aga

Pak kohe pas arrestimit te vellait te tij nga policia, shkarkohet nga detyra shefi i qarkullimit rrugor në Dibër, Robert...
Vëllai iu arrestua me drogë/ Shkarkohet shefi i Komisariatit në Dibër, Robert Aga

Zbardhjet e hetimeve për mediat, paralajmërimi i fortë i Prokurorit të Përgjithshëm: Shumë shpejt do të…

Javën që lamë pas, në media janë publikuar shumë procesverbale nga marrja në pyetje e të pandehurve që akuzohen për...
Zbardhjet e hetimeve për mediat, paralajmërimi i fortë i Prokurorit të Përgjithshëm: Shumë shpejt do të…

“Tërmeti”/ Gjykata jep masat për 31 të arrestuarit, lihen në burg 2 ish-kryekomunarët dhe 5 persona, të tjerët i rikthehen lirisë

Gjykata e Tiranës ka dhënë masën e sigurisë për paraditen e së shtunës, për 31 të arrestuarit si përgjegjës për...
“Tërmeti”/ Gjykata jep masat për 31 të arrestuarit, lihen në burg 2 ish-kryekomunarët dhe 5 persona, të tjerët i rikthehen lirisë

VIDEO/ Mbi 100 policë të RENEA-s dhe Forcave të Posaçme për kapjen e 47-vjeçarit që ekzekutoi 2 persona 20 vite më parë

Xhevahir Jonuzi është personi që u arrestua pas shumë viteve në kërkim. Që prej vitit 1997, ai ishte në listën...
VIDEO/ Mbi 100 policë të RENEA-s dhe Forcave të Posaçme për kapjen e 47-vjeçarit që ekzekutoi 2 persona 20 vite më parë

Asnjë gjurmë për pukjanin e marrë peng prej të premtes/ Çfarë u zbulua nga kamerat e sigurisë në Kamzë

Një 48-vjeçar nga Puka, banues në zonën e Bathores, vazhdon të mbahet peng që prej paradites së djeshme, kur u...
Asnjë gjurmë për pukjanin e marrë peng prej të premtes/ Çfarë u zbulua nga kamerat e sigurisë në Kamzë

VIDEO+FOTO/ Presidenti Emmanuel Macron rrethohet nga protestuesit, policia e largon me makinë të blinduar

Presidenti francez Emmanuel Macron u sfidua mbrëmjen e së premtes nga dhjetëra protestues që tentuan të hynin me forcë në ...
VIDEO+FOTO/ Presidenti Emmanuel Macron rrethohet nga protestuesit, policia e largon me makinë të blinduar

Pezullimi i vizës amerikane ndaj kreut demokrat Basha/ A është kjo arsyeja pse opozita u ul në tryezën e Reformës Zgjedhore?

Ditë pasi krejt në mënyrë të beftë, opozita egërshane bëhet “pulë” e ulet në tryezën e Reformës Zgjedhore, për më...
Pezullimi i vizës amerikane ndaj kreut demokrat Basha/ A është kjo arsyeja pse opozita u ul në tryezën e Reformës Zgjedhore?

Aksion si nëpër filma/ Kush është Xhevahir Jonuzi i arrestuar nga policia, një nga 8 më të rrezikshmit e Vlorës, i dënuar për…

Personi që shihni në foton më lart është Xhevahir Jonuzi, 47 vjeç, banues në fshatin Hoshtimë, i cili mbeti i...
Aksion si nëpër filma/ Kush është Xhevahir Jonuzi i arrestuar nga policia, një nga 8 më të rrezikshmit e Vlorës, i dënuar për…

FRONTEX nxjerr shifrat: Migracioni në BE në nivelin më të ulët që prej 2013

Rreth 139 000 migrantë të “mbërritur të paligjshëm” janë regjistruar në BE në 2019, niveli më i ulët që prej vitit...
FRONTEX nxjerr shifrat: Migracioni në BE në nivelin më të ulët që prej 2013

Në timon me 191 km/h/ Policia aksion gjatë natës në Tiranë-Durrës: U parandaluan 20 aksidente

“Shpejtësi vrastare!” Me këto fjalë i shoqëron policia pamjet e aksionit të zhvilluar gjatë natës mes të premtes dhe të...
Në timon me 191 km/h/ Policia aksion gjatë natës në Tiranë-Durrës: U parandaluan 20 aksidente

EDITORIAL

OPINIONE

KRYESORE

KRYESORE

KRONIKË

POLITIKË

EKONOMI

SOCIALE

SPORT

KULTURË

BOTË

TEKNOLOGJI

KURIOZITETE

SHËNDETI

Login to your account below

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Ndalohet kopjimi i materialit të publikuar!!