Gjendet i pajetë 65-vjeçari në Korçë, dyshimet e para

Një 65-vjeçar nga Korça është gjetur i pajetë në rrugë.

Sipas policisë, viktima është identifikuar me iniciale V.M dhe mësohet se ka humbur jetë duke shkuar në punë.

Ndërkohë në trupin e 65-vjeçarit nuk janë konstatuar shenja dhunë.

Paraprakisht dyshohet se ka humbur jetën për shkaqe natyrale.

a.cupaj

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU