Gashi “tmerron” Xhakën

Në kombëtare humori i mirë vazhdon të jetë i pranishëm dhe këtë e ka konfirmuar dhe një video e postruar në profilin zyrtar në Instagram dhe Facebook të Shkëlzën Gashit, i cili i ka bërë një shaka shoku të tij Taulant Xhaka, që ka mbetur paksa i “frikësuar” nga imazhi i ri i Gashit. Supersport/

Video Player

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU