FOTOT/ Vajza e Ornela Mutit ka një mënyrë të veçantë të të bërit akrobaci

Si vajza e Ornela Mutit pak mund të bëjnë akrobacira. Ajo ka ngritur temperaturat në rrjetet sociale. Naike Rivelli kohët e fundit ka publikuar foto ndërsa bën akrobaci e zhveshur.

Këngëtarja dhe aktorja ka nxjerrë në pah të pasmet e saj duke provokuar fansat në Instagram.

Joga është pasioni i 44-vjeçares dhe ajo e shijon në maksimum duke e praktikuar me tanga dhe taka të larta. / i.h

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU