FOTOT/ Urimi i shqiptarit për Trump, ja përgjigjia befasuese që merr nga presidenti

E gjithë vëmendja e medias dhe jo vetëm sot ka qenë tek zgjedhjet presidenciale në SHBA. Fitorja e republikanit Trump duket se ka gëzuar shumë shqiptarë, e ka mërzitur të tjerë. Sigurisht, ka nga ata që nuk duan t’ia dinë se kush u zgjodh President i SHBA-ve.

Gjithsesi, një shqiptar ka zgjedhur që të urojë Donald Trump në faqen e tij zyrtare në Facebook.

“Urime Donald J Trump nga Shqipëria”, shkruan shqiptari. Ky i fundit ka marrë menjëherë një mesazh nga stafi që menaxhon llogarinë e Trump në Facebook shkruan JOQ.

“Faleminderit shumë për mbështetjen tuaj. Ne nuk do ia dilnim pa ju! Ju premtoj se së bashku do ta bëjmë përsëri Amerikën të madhërishme”.

Por, përgjigja e shqiptarit pas mesazhit falendërues do ju shkrijë së qeshuri. Ja si vazhdon biseda:

dijfhbjksdewfsfjgbjkhedfs

dijfhbjksdewfsfjgbjkhedfs

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU