FOTOT/ Të gjithë duan të martohen me një princ, por kjo grua…JO

Të martohesh me një princ, është ëndrra e të gjitha vajzave.

Por ky nuk është rasti i Isabella Calthorpe.

Sipas mediave britanike, ajo ka refuzuar disa herë princin William për t’u martuar me të.

Ata ishin të lidhur bashkë, por Isabella nuk donte të martohej, pasi kishte ëndrra për t;u bërë aktore dhe për më tepër, nuk e duronte dot jetën me rregullat strikte të Pallatit Mbretëror.

38 vjecarja simpatike, për të cilën Kate Midletonte shprehet se është femra e vetme për të cilën bëhet xheloze (pasi ka qenë e lidhur me të shoqin), është vajza e John-Gough-Calthorp, i biri i baronit Sir Richard Anstruther-Gough-Carlthorpe.

Ajo u martua me trashëgimtarin e pasur britanik Sam Branson, 33 vjeç, disa vite pasi u nda nga William/a.ç

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU