FOTOT/ Rita Ora sfidon të ftohtin…

Rita Ora ka ngritur temperaturat me foto nudo në Instagram.

Ylli i muzikës pozoi tërësisht nudo dhe publikoi foto në rrjetet sociale duke provokuar fansat.

E fotografuar nga Blair Brown, këngëtarja dukej shumë seksi ndërsa në pah vendosi fizikun e saj të përsosur.

28-vjeçarja la pak vend për imagjinatën teksa u sigurua të mbulojë ‘pasuritë’ e saj.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU