FOTOT/ Rihanna nuk merret vetëm me muzikë…

E kush më mirë se Rihanna mund të reklamojë koleksionin e saj të të brendshmeve Savage x Fenty.

Këngëtarja dhe biznesmenja ka pozuar për koleksionin e ri për Ditën e Shën Valentinit 2019.

Ajo dukej shumë e nxehtë me të brendshmet e femrave ngjyrë rozë që i vinin në pah format e saj trupore.

Rihanna ‘la me gojë hapur’ fansat ndërsa postoi një foto ku theksi vihet tek fundshpina e saj.

Me një vështrim tepër joshës, ylli i muzikës u shfaq shumë seksi./a.c

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU