FOTOT/ Penelope Cruz rrëmben vëmendjen e të gjithëve në Kanë

Është ajo koha e preferuar e vitit; festivali I filmit në Kanë pritet me padurim nga ata që janë të përfshirë në këtë industry; por ai është dhe një mundësi e rrallë për të parë veshje të mrekullueshme dhe tendencat e fundit të modës.

Glamuri i tapetit të kuq të Kanës është i padiskutueshëm. Dhe një prej atyre që shkëlqeu aty ishte Penelope Cruz!

Aktorja kishte veshur një fustan klasik, të kombinuar me vëthë diamanti, i cili nuk dilte krejtësisht jashtë traditës së vendit, dhe t`i kujtonte disi veshjet spanjolle.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU