Fotot/ Njihuni me çiftet e Hollivudit me diferencë të madhe moshe

Nëqoftëse ju e njihni Hollywood-in, atëherë e dini se dhe Jessica Lowndes nuk është e para që ka zgjedhur për partner dikë që ka lindur një dekad para asaj.

Dashuria nuk numëron vitet po e rëndësishme është të ndihesh mirë e të ketë harmoni për të përjetuar diçka të bukur.

Në galerinë e mëposhtë do të shikoni 15 çiftet më të njohura të Hollywood-it që kanë diferencë të madhe në moshe.

1459194144-syn-mar-1459188859-celeb-couples-age-jason-statham-rosie-huntington-whiteley1459194167-syn-mar-1459189783-annalynn-mccord-dominic-purcell-0328161459194213-syn-mar-1459192974-sarah-paulson-holland-taylor-0328161459194161-syn-mar-1459189687-celeb-couples-age-blake-lively-ryan-reynolds1459194150-syn-mar-1459189488-celeb-couples-age-trumps1459194173-syn-mar-1459189895-mary-kate-olsen-olivier-sarkozy-0328161459194138-syn-mar-1459188708-celeb-couples-age-angelina-jolie-brad-pitt1459194188-syn-mar-1459193182-st-vincent-cara-delevingne-0328161459194179-syn-mar-1459190130-adam-levine-behati-prinsloo-0328161459194204-syn-mar-1459190339-sam-aaron-taylor-johnson-0328161459194218-syn-mar-1459190410-ian-somerhalder-nikki-reed-0328161459194199-syn-mar-1459190274-johnny-depp-amber-heard-0328161459194194-syn-mar-1459190207-anna-paquin-stephen-moyer-0328161459194244-syn-mar-1459190735-jon-lovitz-jessica-lowndes-bunny-twitter-0328161459194228-syn-mar-1459190540-matthew-mcconaughey-camila-alves-0328161459194237-syn-mar-1459190630-jennifer-lopez-casper-smart-032816gallery-1459194342-landscape-1459187670-celeb-couples-age-difference-032816

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU