FOTOT/ Një “hotel” fluturues, luksi i shfrenuar i veprës që kushton 324 mln dollarë…

Kushton plot 324 milionë dollarë dhe luksi është kryefjala. Bëhet fjalë për një avion mjaft komod i cili brenda ngjason me një hotel të vërtetë ku nuk mungon asgjë.

Avioni privat ka dhomë gjumi, sallon, zyrë e gjithçka duhet. Avioni i përket kompanisë private “Dreamliner”./a.m.

d1-50d2-48d3-47d4-44d5-40d6-35d7-33d8-28d9-25d10-21d11-14d12-11

 

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU