FOTOT/ Modelja u ofron dëmshpërblim “në natyrë” dy policëve

Një modele ruse është dënuar me 18 muaj burg pasi i kishte ofruar policëve seks treshe. 

Këtë, Kira Mayer jua ofrojë policëve si mundësi nëse ata e linin që ajo të ikte pasi kishte shkelur rregullat e qarkullimit rrugor dhe kishte sulmuar një oficer. 

24 vjeçarja u deklarua fajtore nga gjykata për incidentin që ndodhi rrugëve të Moskës kur modelja seksi e Intragramit kishte ecur si e “çmendur” me Mercedes e saj dhe kishte tentuat të korruptonte policët.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU