FOTOT/ Makinat e “çmendura” në Sallonin e Frankfurtit…

Salloni i Frankfurtit, i famshëm për przantimin e super-makinave ka çelur siparin. Aty ëhstë një mundësi ekspozimi dhe një shans për të apasionuarit për të parë nga afër makinat e “çmendura”, luksoze, sportive dhe të fuqishme.

Këtë vit janë më pak makina të ekspozuara, nga ato lloj modelesh që vështirë t’i gjesh në rrugë. Vetëm nëse ju keni mundësi dhe dëshironi të bëheni pronarë shkruan JavaNews.

Bugatti ka prezantuar një super-model ndëkrohë edhe Mercedez nuk mund të mungonte. Mjetet që shikoni më poshtë, vështirë se mund t’i shikoni në rrugë. Ato kanë një të përbashkët: kushtojnë miliona euro!

/a.m.

 

 

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU