FOTOT/ Kush është nëna e kush vajza…të dyja trondisin plazhin me “asetet” shpërthyese

Ato po qëndrojnë për pushime tash e dy javë, por me linjat seksi që nëna dhe e bijë posedojnë janë për të iu marrë lakmi të gjithë.

Zara Holland, dhe nënë e saj Cherly, shfaqen format mahnitëse në plazhin e bukur të Barbados, përcjell ORAinfo.

Zara e njohur si mis britania 2007, bukurinë e ka të trashëguar nga e ëma e saj e cila poashtu ishte pjesë e konkurseve të bukurisë.

Bukuroshja britanike të cilës iu morrë kurora e misit, pas video skandalit seksual që iu bë publik, ka treguar se është shumë e lidhur me nënë e saj, prandaj ka dëshirë që kudo që është ta ketë edhe atë afër.

Blonde beauties: Zara Holland, 21, showed just where she got her admirable beach body from as she hit the beach in a bright pink bikini with mum Cheryl

Minx in pink:She flaunted her ample cleavage, toned waist and long legs

Zara looked sizzling hot in a vibrant halterneck bikini with diamante clips

 Tasty legs? The poor reality star sported painful looking mosquito bites

Stylish: Tying her hair in a high bun, she wore dark shades and accessorised with stud earrings

Toned: The Love Island star showed off her taut beach body

Following in her mum's footsteps: Zara and Cheryl enjoyed a stroll along the beach

The duo looked in high spirits

The details: Zara showed off her personalised phone case which boasted her initials

Sporty: The British beauty tried a spot of water-skiing

Expert: She looked as though she was becoming quite the pro

Casual: Later in the day she threw a white kaftan on over her pink bikini, presumably heading for a spot of lunch

Helping hand: Zara got a helping hand as she disembarked the boat

Beach chic: She went casual in flip flops, carrying her straw bucket bag

She showed off her deep tan

Fun in the sun:  Zara looked quite the pro

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU