FOTOT/ Kosovarët shpallin Thaçin tradhtar, e masakrojnë në komente

Qytetarët e Drenicës me anë të protestave kanë mundur të ndalin kalimin e Presidenti të Serbisë, Aleksandar Vuçiç në territorin e Drenicës

Por kjo u u pëlqye shumë nga Hashim Thaçi i cili me anë të njv shkrimi u ka bërë thirrje se nuk është koha për protesta. Por qytetarët nuk kanë falur edhe Hashimin e Drenicës.

Ata me anë të komenteve i kanë bërë të qartë Thaçit se Vuçiçi nuk kalon dhe e kanë shpallur Thaçin tradhëtar si Esat Pashë Toptani/a.ç

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU