FOTOT/ Ish-e dashura e Panuçit “çmend” rrjetin, fotot e saj ndër më të shikuarat

Rosaria Kanavo, ish e dashura e trajnerit të Shqipërisë, Kristian Panuçi, ka tërhequr vëmendjen e shumë fansave me fotot e saj që janë postuar në rrjetet sociale.

Bukuroshja italiane ka qenë në lëvizje përgjatë gjithë verës dhe nuk ka ngurruar të ndajë fotot e saj me bikini me fansat e saj. Me forma seksi dhe me pozat provokuese, Kanavo ka qenë shpeshherë në fokusin e medieve rozë italiane.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU