FOTOT/ Ironia e rrjetit, zbulohet kandidati i ri për ministër

Përplasja e radhës Meta-Rama ka shkaktuar shumë entuziasëm në radhë e opozitës, së cilës tashmë vetëm politikani Meta (jo presidenti), i ka mbetur si shpresë për të luftuar Ramën dhe për të futur vendin në krizë.

Por, përtej sherrit politik, në rrjet, si zakonisht ka nisur ironia me atë që po ndodh.

a.cupaj

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU