FOTOT e nxehta / 23-vjeçarja e famshme, ‘mbretëreshë’ në Ibiza

Është shumë e famshme në rrjetet sociale falë formave të saj dhe Demi Rose duket fantastike në setin e ri fotografik për ISAWITFIRST.COM.

Modelja 23-vjeçarja shihet me bikini portokalli në serinë provokuese të fotove të realizuar në Ibiza të Spanjës. /b.d

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU