FOTOT/ E bija i zbulon gjithçka, këto janë momentet speciale të Majlinda Bregut në ditëlindjen e saj

Ish deputetja demokrate Majlinda Bregu feston sot ditën e saj të lindjes. Ka qenë vajza që e ka uruar me anën të një postimi mjaft special. Kjo është ditëlindja e 45-të për ish deputeten. Vajza e Bregut ka postuar momentet kur ajo ka fikur qirinjtë.

“Gëzuar ditëlindje mama. Të dua gjithmonë”, ka shkruar Kejda teksa ka postuar një foto krah të ëmës. Gjithashtu torta është zgjedhur mjaft e veçantë. Ajo e ka pritur ditëlindjen së bashku me familjen dhe miqtë në një festë.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU