FOTOT/ Demi Rose, e gjithë vëmendja tek ajo

FOTOT/ Demi Rose, e gjithë vëmendja tek ajo

Demi Rose ka nisur xhirimet për një set të ri fotografik në Meksikë.

Dhe modelja pozoi e veshur me bikini portokalli.

23-vjeçarja ekspozoi format e saj bombastike ndërsa në plan të parë vuri të pasmet e saj.

Demi dukej tepër e zjarrtë me bikini.

a.c

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU