FOTOT/ Danielsson pas takimit me Ramën: Shqipëria duhet të vazhdojë reformat!

Drejtori i Përgjithshëm për Politikat Europiane e Fqinjësi dhe Negocimet e Zgjerimit Christian Danielsson ka zhvilluar sot takime të veçantë me të gjithë drejtuesit politikë në Shqipëri.

“Bisedë shumë e hapur me kryeministrin Rama për situatën aktuale politike në vend. Shqipëria duhet të vazhdojë reformat sidomos në luftën kundër krimit dhe korrupsionit, për të bërë një paraqitje bindëse në qershor”, është shprehur ai pas takimit me Edi Ramën.

D1DEhdkWwAYK8Vh

D1DEhXlWkAAE297D1DEhXlWsAA0lGI

/a.meta

 

 

 

 

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU