FOTOT/ Bossi i klubit anglez tregon jahtin 113 milionë dollarësh

Pronari i klubit të futbollit Tottenham Hotspur, miliarderi Joe LeWis, ka prezantuar super jahtin e tij, që kushton plot 113 milionë dollarë.

Jahti ka fusha tenisi, pishina, bare dhe pistë helikopteri.

Pamja që të ofron është vërtet spektakolare.

/a.m.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU