FOTOT/ “Bomba” e fitnesit që ndau nga gruaja Vidalin e Barcelonës

Ajo quhet Sonia Isaza dhe konsiderohet si “mbretëresha” e fitness-it në Kolumbi.

Por ajo është bërë e famshme edhe për lidhjen me mesfushorin kilian të Barcelonës, Arturo Vidal, i cili u divorcua nga bashkëshortja për të.

Kur sheh fotot, mund edhe ta justifikosh Vidal për vendimin për t’u ndarë nga e shoqja.(TemA)

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU