FOTOT/ Aktori turk që u martua me ish- misin shqiptar, shikoni shtëpinë luksoze të Almeida Abazit

Kjo është shtëpia luksoze e çiftit të ri Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman.

Ata kanë vetëm një muaj që janë martuar në një ceremoni private në Los Angelos. Pasi përfunduan edhe muajin e mjaltit, ish-misi shqiptar dhe aktori turk janë kthyer në Turqi, për të vazhduar jetën e tyre, tashmë të martuar.

Ata jetojnë në një shtëpi tejet luksoze, me një arredim që të kujton shtëpitë e të famshmëve të Hollywood-it. Rtv 21 ka publikuar disa foto të apartamentit të çiftit dhe nga fotot kuptohet që ata jetojnë në katet e sipërmve të një ndërtesë shumë të lartë. Almeda dhe Tolgahan kanë një lidhje dy-vjeçare dhe ata krijojnë një prej çifteve më të famshëm në Turqi. Bukuroshja shqiptare është larguar prej disa vitesh nga Shqipëria, duke vijuar karrierën e saj si aktore në shtetin turk, aty ku njohu edhe dashurinë e jetës së saj.

ma.me

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU