FOTOT/ Aksident masiv, përplasen 5 makina në autostradën Tiranë-Durrës

Moti i keq ka përfshirë vendin sot, ku situata më problematike paraqitet në zonat ku ka reshje të shumta bore dhe ngrica.

Ndërkohë nuk kanë munguar as aksidentet, por fatmirësisht pa viktima.

Shpejtesia tej normave dhe lagështira në rrugë, mesditën e sotme në autostradën Tiranë-Durrës, ka bere qe 5 makina te përfshihen në një aksident, por fatmirësisht pa të lënduar.

Mësohet se aksidenti ka ndodhur në autostradë afër mbikalimit të Rinasit, pranë vendit ku po kryhen punimet për të shmangur përmbytjet në këtë autostradë.

a.cupaj

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU