FOTOT/ 22 vjeçari po punonte… për pak i qëllon “mikut” të tij me gozhdë…

Një punëtor 22 vjeçar është me fat që është gjallë.

Kjo pasi Sam Rees, aksidentalisht qëlloi pjesën intime me një gozhdë, që do të rezultonte me humbje të penisit të tij, njofton Klan Kosova.

Sipas rrëfimit të tij, Rees ishte duke punuar një automatik të gozhdave hidraulike dore, në Sëansa, kur përjetoi këtë incident të papritur.3d7ac56700000578-0-image-m-16_1487670187182

Kolegu i tij Mathew Meagher derisa ka arritur ambulanca, ka shkrepur disa fotografi nga Rees pas këtij rasti.

Gozhda ishte 90mm dhe i është ngulitur 70mm brenda pjesës intime, njofton Klan Kosova.

Rees ka thënë se ishte në prag të vdekjes ndonëse tashmë pas një ndërhyrjeje kirurgjike ai është në gjendje të qëndrueshme shëndetësore.

3d7ac1fc00000578-4244718-excruciating_injury_the_worker_mistimed_pulling_the_trigger_on_a-a-9_1487678073197

3d7ac5b700000578-4244718-image-m-14_1487678348669

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU