FOTO/ Tuna bën stërvitje të veçantë, veç ushtrimeve edhe puthje pasionante në palestër

Duket se Tuna dhe Patrisi janë tashmë një çift i konsoliduar. E jo vetëm që ndajnë bashkë një fëmijë por dy artistët kanë ditur të ndajnë me njëri-tjetrin edhe pasionet e përbashkëta.

Çifti që prej kohësh tashmë frekuentojnë bashkë palestrën dhe ndonëse janë treguar të rezervuar, u desh ditëlindja e Patrisit që ylli i “Fortuna” të publikonte një foto të shkrepur në një nga ditët kur të dy bashkë stërviten dhe shkëmbejnë plot pasion edhe një pushtje bashkë./ i.h

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU