FOTO/ “Tullac- Qorr”, Rama sherr me komentuesin në rrjetet sociale për uljen e papunësisë

Kryeministri Edi Rama ka prezantuar një rubrikë të re në ERTV, të titulluar “60 sekonda”. Në rubrikën e sotme, një nga ekspertët e ekonomisë shpjegonte rritjen ekonomike. Kjo ka acaruar një komentues, që e ka cilësuar atë qorr. Por atij i është përgjigjur vetë Rama.

Elvis Balla: Ku e shef rritjen ti mer QORR

Edi Rama: Elvis Balla si i bie me tu pergjigj ty tani, pse shan mor TULLAC? QORRI te tregoi nje raport te Komisionit Europian dhe askush s’te mori me zor ketu qe te shohesh, keshtu minimalisht mos shaj se eshte turp per nje goxha burre si ti, e maksimalisht meso ndonje gje me kete rast! (TemA)

/a.meta

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU