FOTO/ Shikoni me kë ishte Meta pak para se të takonte Ramën

Kryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim Ilir Meta u takua sot me kryeministrin Rama ku u diskutua për zgjidhjen e ngërçit politik.

Takimi u zhvillua në orën 10.00 dhe i pari mbërriti Meta.

Por, para se të hynte në ambjentet ku u mbajt takimi, Meta takoi një grup rastësor turistësh që e përshëndetën.

rama me turistet

meta dhe gjosha

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU