FOTO/ Rita nuk përmbahet, kjo pozë ka çmendur gjithë ndjekësit e saj

Një foto e postuar së fundmi nga Rita Ora në instastory ka tërbuar rrjetin.

E veshur vetëm me një rrobedeshambër të cilin e ka lënë hapur, dhe pa të brendshme, këngëtarja kosovare nuk ka ngurruar aspak ta postojë këtë foto në profilin e saj prej 14 milion ndjekësish./ i.h

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU