FOTO/ Rama thyen rekord në rrjetet sociale…

Në një postim të djeshëm në lidhje me ceremoninë që u mbajt në vendosjen e pllakës së parë të bulevardit më të ri dhe më të madh që do të ndërtohet në Tiranë, ku i pranishëm ishte edhe kreu i bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, kryeministri shqiptar edhe pse nuk ka kthyer asnjë përgjigje me komentuesit e shumtë, vetë kë thyer një rekord.

Bëhet fjalë pikërisht për numrin më të madh të komenteve që ka marrë ndonjëherë.

Plot 1076 komente janë regjistruar në profilin e Ramës vetëm për videon e publikuar, shkruan “Gazeta Express”./a.k

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU