FOTO/ Pikantet nga Kuvendi! Biseda e Gjonit me Hajdarin dhe barsaleta e Majkos që shkriu së qeshuri Braçen dhe Lleshajn

Sot në Kuvend u betuan 12 deputetët të rinj, duke e çuar në 121 numrin total të ligjvënësve.

Përpos përplasjeve politike, në sallën e Parlamentit ka pasur edhe humor.

Më poshtë po përcjellim disa nga momentet më pikante të seancës ku nuk mungojnë buzëqeshjet mes Pandeli Majkos, Sandër Lleshajt dhe Erion Braçes.

g.kosovari

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU