FOTO/ ‘O Picasso, plotëso kërkesat’, ja mesazhet e Ramës me studentët deri në 3 të mëngjesit

Kryeministri Edi Rama tha sot se deri në orët e para të mëngjesit ka qenë duke komunikuar me studentët lidhur me plotësimin e tarifave.

Rama tha se shumë prej tyre kishin dërguar mesazhe prekëse, të tjerë vulgare, por dhe shumë mesazhe me humor.

Pyetjet jane nga me te ndryshme, disa e pyesin nese Nikolla do te perfitonte ulje tarife me mesatare 5.8

Ndersa një tjetër e pyet nëse po lexonte ndonjë libër në këto orë të vona.

Ndiqni disa prej tyre dhe pergjigjet e kryeministrit/

a.cupaj

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU