FOTO/ Ndërron jetë në moshën 16-vjeçare aktorja e njohur e familjes së BBC Children

Aktorja e njohur e programit “CCBC Millie Inbetween, Mya-Lecia Naylor, ka ndërruar jetë në moshën 16 vjeçare.

Mya-Lecia Naylo1

 

Lajmi i trishtë është konfirmuar nga BBC, ku në një deklaratë n ë faqen e tyre të internetit, e cilësojnë të renë si një ‘pjesë shumë të dashur të familjes së fëmijëve të BBC-së.

“Na vjen keq që duhet t’ju lajmërojmë se Mya-Lecia, ka vdekur. Ajo ishte një pjesë shumë e dashur e familjes së BBC Children, dhe një aktore, këngëtare dhe kërcimtare jashtëzakonisht e talentuar”, shkruan BBC në deklaratën e saj.

Mya-Lecia Naylo

Ndërkohë shkaku i vdekjes ende nuk dihet, por përfaqësuesi i saj, A & J Managment ka thënë se 16-vjeçarja ka vdekur më 7 prill. “Dashuria dhe mendimet tona janë me të gjithë familjen dhe miqtë e saj në këtë kohë të vështirë”, thuhej në reagimin A & J.

Postimi i fundit në llogarinë e Mya’s Instagram ishte tetë orë para se të konfirmohej vdekja e saj.

Mya-Lecia Naylo2

Naylor ka luajtur së bashku me Emily Atack, Fleur East dhe Tess Daly në shfaqjen CBBC Almost Never.

Në vitin 2012 ajo ka pasur një skenë bashkë me aktorët e famshëm të Hollivudit, Tom Hanks dhe Halle Berry në filmin “Cloud Atlas”.

Mya-Lecia Naylo4Mya-Lecia Naylo5Mya-Lecia Naylo3

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU