FOTO/ Mxjerr në shitje të dashurën, vjen oferta 70 mijë dollarë

34-vjeçari, Dale Leeks nga Essexi ka ndërmarrë një hap të çuditshëm.

Ai vendosi të nxirrte në shitje partneren e tij prej një viti, Kelly Greaves duke e menduar si një ‘kurth’.

Në përshkrimin që dha për 37-vjeçaren, ai shkruajti se bën zhurmë të vazhdueshme por nuk është e dëmshme.

Edhe pse filloi si një shaka e padëmshme, reklama është parë mbi 8 mijë herë dhe brenda 24 orëve dhe i kanë ofruar një cmim mbi 70 mijë dollarë.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU