FOTO / Mes dhimbjesh dhe lotësh, parodistët e Vlorës të pikëlluar për vdekjen e kolegut

Mes dhimbjesh dhe lotësh të familjarëve, miqve, shokëve dhe dashamirësve të tij po nderohet Muhamet Liko, një prej parodistëve që u nda nga jeta krejt papritur dje në moshën 65-vjeçare.

Fotot tregojnë lotët e dhimbjes në sytë e kolegëve teksa po zhvillojnë homazhe në teatrin ”Petro Marko”.

Muhamet Liko humbi jetën papritur pas një ataku kardiak në Itali ku kishte shkuar për një kontroll shëndetësor rutinë. Trupi i tij pritet të vijë ditët në vijim. /a.r

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU