FOTO/ Mblidhet “klani” Kardashian, Kylie Jenner shkëlqen në festën familjare

Kylie Jenner e tregoi edhe njëherë se është një femër shumë seksi.

Ikona kozmetike 21-vjeçare u bashkua me Kourtney, 40 vjeç, Kim, 38 vjeç dhe Khoe Kardashian, 34 vjeç, si dhe me prindërit e saj Kris dhe Caitlyn Jenner, ndërsa ajo krijoi një shfaqje sensacionale në një mini ngjyrë trëndafili.

Anëtarët e ndryshëm të familjes nxorrën fotot e tyre në Insta gjatë mbrëmjes duke i treguar fansave të tyre festimet luksoze.

Lëkura e saj shkëlqente kur ajo u shfaq në publik dhe pa dyshim merita ishte e gjitha s linjës së re, e cila e ka mbërthyer internetin qëkur ajo zbuloi linjën e re.

Sizzling: The 21-year-old slipped into a powder pink leather strapless mini-dress with peekaboo sides, flashing her taut midriff for the camerasSupported: As one of the most famous women in the world, Kylie was of course flanked by security guards

Hold me close: Her pals were all clad in the same stylish pink ensembles as they stepped outAmazing: Kylie got plenty of family support when she held her skin product launchMosaic mini: The dress barely covered her posterior as she stepped outHappy days: She was joined by the family friend Stephanie Shepherd as they stepped out togetherQuintet: The cosmetics icon was joined by her half-sisters Kourtney, Kim and Khoe Kardashian, as well as her parents Kris and Caitlyn JennerSo stylish: Khloe rocked a white jumpsuit and a matching pair of stilettos, rocking a purple hairdo that she gathered up into a high ponytailStrutting her stuff: Kim was also putting on a stunning display as she emerged in a pink dress with a racy split

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU