FOTO/ Kylie Jenner i vë “flakën” rrjetit me shoqen e saj në pishinë

Kylie Jenner e di si t’ia shpreh dashurinë më të afërve të saj.

Një ditë pasi u ballafaqua me një sfidë kostumesh, manjatia e kozmetikës, bashkë me shoqen e saj të ngushtë Anastasia Karanikolaou u shfaqën në një pishinë të vogël.

Dhe Kylie Jenner iu dha një pamje të shkurtër nga kjo kënaqësi në diell edhe 137 milionë ndjekësve të saj.

Kylie filloi festimin e miqësisë duke ndarë një foto bardhë e zi të dy shoqeve.

Party time! Kylie Jenner hosted a pool party for BFF Anastasia KaranikolaouFun in the sun: The birthday girl, who's a social media influencer, fell out of the raft as Kylie and fellow BFF Yris Palmer look onBundles of joy: Kylie and Yris snuggle up with their daughter's Stormi and Ayla respectivelyStrike a pose: A fourth photo showed Kylie and the birthday girl next to each other in seductive poses in the backyard patioThe raven-haired beauty also shared a quick clip of her friends lounging in the poolChilling: The pool party was attended by a small group of Kylie's good friendsLongtime mates: 'happy birthday to the baddest @stassiebaby. 9 years Iater and you're still a real one. i love you forever and always,' Kylie wrote in the caption in her first Sunday bash post

g.kosovari

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU