FOTO/ Kush është ambasadori që shkoi sot te çadra e protestës

Opozita vijon protestën e cila vijon prej 52 ditësh përballë kryeministrisë. Gjatë ditës së sotme në çadër u pa edhe një diplomat i huaj.

Bëhet fjalë për ambasadorin e Danimarkës në Tiranë, Mads Sandau Jensen.

Ambasadori Jensen u takua në çadër me deputetët demokratë Aldo Bumçi dhe Kastriot Islami, me të cilët ka biseduar në lidhje me krizën politike në Shqipëri./a.m.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU