FOTO/ Ja si po e tallin italianët Barcelonën

Roma ia doli të arrijë përmbysjen historike ndaj Barcelonës, ku i duheshin 3 gola për tu kualifikuar, dhe këtë e bëri ndaj katalanasve të dorëzuar në Olimpico. Menjëherë, në rrjetet sociale, talljet për Barcelonën kanë qenë ironike. (Panorama)

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU