FOTO/ J.Lo rikthen fustanin që e bëri të famshme

Veshja më ikonike e Jennifer Lopez ishte vitin në 2000. Edhe përse kanë kaluar thuajse 2 dekada, askush nuk e ka harruar veshjen e JLo në ndarjen e cmimeve Grammy.

Dhe videon e fundit që publikoi në kanalin e saj zyrtar të Youtube, Jennifer tha se ishte ai fustan arsyeja përse u krijua Google Images.

“Shumë njerëz kanë kërkuar atë fustan në Google, por atëherë nuk ekzistonte Google Images. Kështu që ata e krijuan. Pyetja ime është: Ku është ceku im? Sepse mesa di unë, ate mbrëmje Google u përdor më shumë se kurrë. Për mua ai ka qenë kulmi im sa i përket modës, ndërsa stilistja ime Andrea këmbënguli me orë të tëra të mos e vishja”, u shpreh JLo.

g.kosovari

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU