FOTO/ Incidenti hot, Rita Orës i shqepet fustani

Rita Ora shpesh është vendosur në lupën e shtypit rozë për detaje nga jeta e saj e përditshme.

Këtë herë, këngëtarja shqiptare është vënë në një situatë të sikletshme.

Ajo mbërriti në festën e GQ Awards me fustan transparent dhe pa reçipeta.

Por ndërsa ecte asaj i është shqepur fustani duke ekspozuar gjoksin e saj akoma më shumë.

Rita u mundua që të mbante pjesën e shqepur të fustanit me dorë për të mos zbuluar akoma më shumë nga asetet e saj.

Këngëtarja me origjinë shqiptare nuk la vend për imagjinatën me veshjen e saj tepër provokuese.

a.ç

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU