FOTO / E puthi ylli i Manchester Cityt, ja cila është gazetarja seksi

Një puthje është një… puthje! Shpesh e vjedhur, shpesh e fituar, shpesh e dhënë. Nuk mund të justifikohet gjithmonë.

Ashtu si veprimi i yllit të Manchester City dhe Ukrainës, Zinchenko, i cili pas ndeshjes së fituar ndaj Serbisë 5-0, nuk i ka rezistuar dot bukurisë së bukuroshes ukrainase Vlada Sedan.

Gazetarja seksi, një ngjashmëri me Viola Spiron (moderatoren dhe reporten shqiptare të futbollit), ka fituar vëmendjen e të gjithëve në intervistën me puthje. Por, cila është ajo jashtë futbollit? Mjafton t’i hidhni një sy rrjeteve sociale…

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU