(FOTO) Dy bukuroshet e dy kombëtareve shqiptare

Është duke u zhvilluar ndeshja në mes të Kosovës dhe Kroacisë. Për të bërë këtë ndeshje më atraktive, nuk bënë të mungojnë edhe tifozet. Kësaj radhe për të shikuar këtë lojë kanë shkuar edhe vajzat kosovare, të cilat janë superseksi.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU