FOTO/ Demi Rose tregon të pasmet bombastike me bikini nga Tunizia

Demi Rose është mjaft aktive në rrjete sociale. Postimet e saj janë të shumta dhe pa asnjë dyshim komentet janë mjaft pozitive.

Por kësaj here Demi e gjeti veten para syrit të një fotografi profesionist, ndërsa ajo poznte me bikini të vogla në Tunizi të diellin e nxehtë.

Bukuroshja zeshkane ka publikuar një set fotografik në të cilën duket mjaft seksi e veshur me bikini duke treguar më së miri asetet e saj.

Demi njihet për linja perfekte trupore dhe shpesh herë e kanë krahasuar me Kim Kardashianin, madje thuhej se ka filluar që t’i bëjë konkurrencë.

Eyes on her: The social media sensation couldn't resist showcasing her phenomenal curves and peachy posterior in the teal-coloured two-piece, which she accessorised with a statement gold choker

Babe: Demi commanded attention in the saucy bikini, which flashed a glimpse of underboob and boasted caged gold detailing down the centreBabe: The thong style bottoms rested high on her hips, giving way to her hourglass physique as she posed awayBeauty: Demi ensured she was primped and preened to perfection as she sported a wet-look hairdo, while her striking features were enhanced with a glamorous coat of bronzed make-up'My ambition is to become a Bond Girl': While she proved to be loving her fun in the sun, Demi has previously revealed that a move to LA could be in the works due to her acting desires

g.kosovari

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU