Femrat dhe meshkujt që tradhtojnë sipas Horoskopit

Në bazë të studimeve të kryera, numri më i madh i meshkujve që tradhtojnë sipas shenjës së horoskopit, janë ata të shenjës së Peshqve.

Pas tyre pozicionohen Gaforret dhe Ujorët.

Arsyet se përse këto shenja tradhtojnë janë: Ambicia, të qenit tolerant ndaj riskut dhe nevoja për konfirmim të vazhdueshëm.

Ndërkaq numri më i madh i femrave që tradhtojnë janë ato të shenjës së: Dashit, Binjakët dhe Virgjëresha.

Këto femra janë më pak besnike ndaj partnerit.

Si tek meshkujt ashtu edhe tek femrat, Akrepi mbetet shenja më besnike. /b.d

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU