Fantazia e shfrenuar e zyrtarit të PD: Kryeministria, një kurvë e sprovuar

Anëtari i Këshillit Kombëtar të PD, Dritan Shano me ironi thotë se në protestë e opozitës ditën e enjte kryeministria mbante këmbët hapur, se mezi priste që ta përdhunonin protestuesit.

“Këtë të Enjte që shkoi, Kryeministria mbante këmbët hapur, se mezi priste që ta përdhunonin. 

Si një Kurvë e sprovuar, ishte e bindur në këtë sex appeal të vetin; ndaj kishte lajmëruar me letër shtypin dhe ambasadat që mos ta humbnin këtë rast dhe të vinin t’i kapnin përdhunuesit në flagrancë.

Njerëzit i kaluan pranë dhe nuk ja hodhën qyrret. 

Ky është nga ato rastet ku Kurva ngelet edhe pa punë edhe pa tekst; dhe kupton që i ka kaluar koha’, shkruan Shano. (TemA)

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU