E bija shtatzënë, Eli Fara i publikon FOTO me barkun zbuluar

Prej thuajse 3 muajsh ne rrjetet sociale ka qarkulluar lajmi se Marina Fara, është në pritje të ëmbël.

Ndërkohë që nuk u bë asnjë postim për të kundërshtuar, Eli Fara ka ndarë një foto mjaft befasuese të së bijës.

Marina ka pozuar në shtëpinë e gjyshërve por mban veshur një bluzë që I nxjerr barkun jashtë.

I rrafshët dhe i palestruar, dhe pa pikë lidhje me shtatzëninë. Por sërisht dyshimet ekzistojnë, se fotot edhe modifikohen, por ndoshta nuk është dhe aktuale.

/b.d

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU