Donte të hidhej nga dritarja, e rrëzoi era pasi ndërroi mendje

Një 21-vjeçare në Kinë ka rënë nga një ndërtesë shumëkatëshe duke humbur jetën në mënyrë të tmerrshme.

Vajza ishte ngjitur në dritaren e apartamentit të saj dhe po kërcënonte se do të vetëvritej pasi ishte zënë me të dashurin. Por në momentin që ajo ndërroi mendje dhe filloj të ngjiste këmbët për t’u futur brenda dritares, një erë e fortë e ka shtyrë atë duke e hedhur poshtë.

Njerëzit që ishin mbledhur poshtë apartamentit pohuan se vajza në momentin që ra bërtiti më të madhe ‘ndihmë’ por ishte e pamundur për ta shpëtuar pasi ka rënë nga një lartësi e madhe dhe ka vdekur direkt pas përplasej në tokë.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU