Djali i kryeministrit Rama komenton zgjedhjen e Metës President. Ja çfarë shkruan ai

Djali i kryeministri Edi Rama, Gregorin Rama ka komentuar zgjedhjen e Ilir Metes si President i ri, ku shkruan se ai do të jetë i pëlqyer nga të gjithë.

36697e9c-d2dd-49b9-9bf3-10110fff7115 (1)

Me anë të një statusi në “Facebook” ai shkruan:

Kam përshtypjen që presidenti i sapozgjedhur, z. Meta, do jetë një president shumë i pëlqyer nga njerëzit, nga shqiptarët brenda dhe janë të vendit. Ju si mendoi?”, shkruan në statusin e tij djali i kryeministrit.

c.a

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU